Цікаві фото

Цікаві фото

В приміщенні обласної бібліотеки ім. І.П. Котляревського відкрилася виставка робіт вихованців нашого садочка «Сонячне дитинство». Велика подяка всім батькам, бабусям  та дідусям, які допомагали своїм дітям та внукам у створенні справжніх шедеврів. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, яка буде тривати до 1 серпня 2019р (вхід – навпроти Краєзнавчого музею).




Літо – пора розваг. Але і про небезпечні речі не варто забувати. В гості до малят завітав ляльковий театр. Улюблені герої нагадали дошкільнятам про правила поведінки на дорозі, на вооді, в лісі.



8 липня дитячий садок відвідали поліцейські. Вони розповіли дітям про правила дорожнього руху, нагадали правила поводження з чужими людьми. Зустріч була цікавою та корисною для малят8 липня дитячий садок відвідали поліцейські. Вони розповіли дітям про правила дорожнього руху, нагадали правила поводження з чужими людьми. Зустріч була цікавою та корисною для малят




Природа так про все подбала, що повсюди ти знаходиш чому вчитися! ( заняття старшої групи "Ягідка" з розвитку мовлення на тему: "Дивна бурулька" за оповіданням В.Сухомлинського)

Природа так про все подбала, що повсюди ти знаходиш чому вчитися!
( заняття старшої групи «Ягідка» з розвитку мовлення на тему: «Дивна бурулька» за оповіданням В.Сухомлинського)


Нині осінь нас чарує, Неповторна, чарівна, Різні барви нам дарує І дивує нас вона. Виглядає так казково Восени і парк, і гай, Розмаїттям кольоровим Прикрашає осінь край! Свято осені в молодшій групі.

Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.
Виглядає так казково
Восени і парк, і гай,
Розмаїттям кольоровим
Прикрашає осінь край!
Свято осені в молодшій групі.


IMG_20161129_101555

Хто ж ці загадкові чоловічки? Без них не працює жоден прилад, жодна машина. Вони прекрасні майстри і сумлінно доглядають за технікою: чистять, змащують її, а якщо потрібно усунути поломку - вони тут як тут! Так - це фіксики! І сьогодні всі ми весело провели з ними час та повторили правила дорожнього руху.

Хто ж ці загадкові чоловічки? Без них не працює жоден прилад, жодна машина. Вони прекрасні майстри і сумлінно доглядають за технікою: чистять, змащують її, а якщо потрібно усунути поломку — вони тут як тут!
Так — це фіксики! І сьогодні всі ми весело провели з ними час та повторили правила дорожнього руху.


Знайомі зимові розваги: На малюнку дітки з лижами й санчатами. Вони теж хочуть туди хлопчики з дівчатками.

Знайомі зимові розваги:
На малюнку дітки з лижами й санчатами. Вони теж хочуть туди хлопчики з дівчатками.


Природа-це завжди цікаво і захоплююче. А от тваринки у природі це просто клас берегти і любити природу - це означає дбати про здоров,я наступних поколінь!

Природа-це завжди цікаво і захоплююче. А от тваринки у природі це просто клас
берегти і любити природу — це означає дбати про здоров,я наступних поколінь!


Сонечко мого дитинства - сонях-символ українства

Сонечко мого дитинства — сонях-символ українства


Білий, пухнастий, м’якенький, тихо на землю падає. Сніг, як курчатка маленькі. Своєю ніжністю радує!

Білий, пухнастий, м’якенький, тихо на землю падає. Сніг, як курчатка маленькі. Своєю ніжністю радує!