ДНЗ №21 «Мете...

ДНЗ №21 «Метелик» — доброзичливий, відповідальний, професійний, сучасний, надійний заклад


Шановні колеги, батьки, всі відвідувачі сайту нашого закладу!
Хочемо поділитися з вами деякими новинами в освітньому процесі. В 2020-2021 н.р. наш дитячий садок , майже в повному складі, розпочав освітньо – виховну діяльність за програмою «Впевнений старт». Батьки дітей старших груп вже знайомі з основними положеннями цієї програми, для інших — невелика довідка. Програма «Впевнений старт»- це освітня програма для дітей дошкільних груп (молодша, середня, старша). Вона розроблена відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти як державного освітнього стандарту. Реалізація Програми забезпечує оптимальні фізичні та інтелектуальні навантаження з метою охорони здоров’я та покращення фізичного, психо-емоційного стану та соціального благополуччя дитини.

Мета програми «Впевнений старт» –збагачення досвіду взаємодії дитини дошкільного віку з соціальним та природним оточенням через організацію специфічно дитячих видів діяльності, які формують відповідні життєві компетентності та якості психологічної зрілості. Зміст програмових освітніх завдань кожного розділу відображає комплексний підхід до процесу формування особистісних досягнень дитини (емоційно-ціннісне ставлення, знання, вміння, життєві навички), що трактується як життєва компетентність. Реалізація цих освітніх завдань спрямована на комплексний особистісний розвиток, що включає єдність емоційного, інтелектуального та вольового розвитку дитини. Провідними для дошкільного віку залишаються комунікативна (спілкування з однолітками та дорослими), здоров’язберігальна, пізнавально-дослідницька, мовленнєва, ігрова, художньо-естетична, господарсько-побутова (трудова) діяльність. Програма «Впевнений старт» впроваджує принцип наступності між дитячим садком і новою українською школою.


Вітаємо Вас на офіційному сайті ДНЗ №21 «Метелик» (м. Полтава)

На нашому сайті Ви можете дізнатися корисну інформацію про дитячий садок та про дитяче виховання в цілому.


Народився: 1965 рік

 Дошкільний навчальний заклад працює з 7.30 до 18.00 при п’ятиденному робочому тижні. Є чергова група з режимом роботи з 7:00 до 19:00.

Наша адреса: 36020 вул. Стрітенська, 54, тел. (0532) 60-96-89.

Завдання дитячого садка: 

 1. Формування у дошкільнят громадянсько – патріотичної компетентності
 2.  Вдосконалення варіативної складової Базового компоненту дошкільної освіти (шахи) – шлях підвищення інтелектуального рівня дошкільнят та  засіб підвищення якості дошкільної освіти в цілому
 3. Удосконалення системи роботи з педкадрами як форми успішного зростання їх фахової майстерності

 Шляхи реалізації завдань: навчально-виховний процес дітей здійснюється за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Дитина».

 Діти мають можливість займатися  в гуртках:

 •  «Весела аеробіка» (фізкультурний),
 • «Казка в долоньках» (морально – етичне виховання за ідеями В.О. Сухомлинського)),
 • «Веселі нотки» (вокальний),
 • Театральна студія « Крок до зірок»
 • Екологічний гурток «Маленькі дослідники»

 Колектив:  досвідчений, творчий  та  завзятий

 Працює під девізом: «Дитина – це сонечко навколо якого обертаються педагоги, методики та програми»

Керує дошкільним закладом з 2015 року Єршова Наталія Іванівна .Заклад має 6 груп, з них 1 ясельна група , та 5 дошкільних груп.

Трудовий колектив складає 32 особи.

Педагогічні працівники — 16 осіб. Склад: завідувач, вихователь-методист, практичний психолог, 11 вихователів, 2 музичних керівника. Мають вищу освіту – 11 осіб, середню спеціальну – 5 осіб. Результати атестації педагогів:  «спеціаліст вищої  категорії»  – 5 осіб,  «спеціаліст першої категорії» – 1 особа,  «спеціаліст» – 10 осіб. Мають звання «вихователь-методист» 2 педагоги.
Роботу медичної служби організовує сестра медична старша  — 1 особа.
У 2010 році  заклад пройшов державну атестацію.

У дитячому садку створено всі умови для навчання, виховання та розвитку  дітей. Відповідно до сучасних вимог обладнано групи та музичну залу. Комп’ютерна техніка підключена до мережі Інтернет. Заклад має світ Інтернет – сайт.

Основним завданням роботи закладу є турбота про фізичне та психологічне, здоров’я дітей, забезпечення їх комфортного перебування у закладі протягом дошкільного дитинства, підняття авторитету педагога – вихователя, створення позивного іміджу закладу.

Педагоги, вихованці ДНЗ та їх батьки є активними учасниками різноманітних конкурсів та фестивалів: «Полтава вишивана», «Великодня писанка», «Колискова пісня», VІІ Міжнародного екологічний конкурсу «Смачно, корисно, барвисто»  (2015р.), міського  конкурсу «Колискова пісня» (2016р.)

Освітньо-виховний процес з дітьми  організовано відповідно до освітньої програми  «Дитина». В закладі впроваджуються ідеї  В.Сухомлинського,  М. Зайцева «Швидкісне читання», М Зайцева «Навчання математиці» програма  естетичного розвитку Л. Шульги, музейна педагогіка.

Гурткова робота дає змогу задовольнити інтереси дітей у різних сферах. Вихователі організують роботу таких об’єднань:«Чарівні пальчики», «Веселі нотки» (художньо-естетичний розвиток), « Весела аеробіка(фізичний розвиток),

У закладі  створені  відповідні  умови для всебічного розвитку,  виховання, а також належної психо-фізичної підготовки дітей старшого віку до навчання в сучасній школі.  Послідовно реалізується План наступності між ПДНЗ (я-с) №21 та  Полтавською ЗОШ №4 .

Систематично здійснюється величезна робота для  організації змістовного життя  дітей у закладі та покращення умов праці членів трудового колективу, створення середовища для реалізації завдань діючих державних освітніх програм.  Завдяки чому у колективі плинність кадрів майже відсутня, у дошкільному закладі завжди затишно та комфортно  кожному вихованцю.

Також з дітьми працюють:

 • вихователь-методист Вовк Вікторія Станіславівна,
 • музичний керівник Вевенко Ірина Романівна, 
 • музичний керівник Михайленко Наталія Борисівна,
 • медсетра  Мозуль Світлана Анатоліївна,
 • психолог Клеменко Юлія Олександрівна

Розпорядок дня

Режимні моменти

Орієнтовний розподіл часу

Ранкова зустріч дітей, ігри, ранкова гімнастика

7.00- 8.30

Підготовка до сніданку, сніданок

8.30 – 8.50

Ігри, підготовка до навчально – пізнавальної діяльності

8.50 – 9.00

Організована навчально – пізнавальна діяльність

9.00 – 10.30

 

Підготовка до прогулянки, прогулянка

10.30 – 12.20

Повернення з прогулянки, підготовка до обіду

12.20 – 12.40

Обід, підготовка до сну

12.40 – 13.10

Сон

13.10 -15.10

Поступовий підйом, загартувальні процедури

15.10 – 15.35

Вечеря

15.35 – 16.00

Розваги, гурткова робота, прогулянка, ігри, СХД, індивідуальна робота з дітьми

16.00 – 19.00

 

Ми завжди раді запропонувати нашим вихованцям цікаві ігри та розваги, свята і вистави, спрямовані на розвиток творчих здібностей (інтерактивні вистави, лялькові театри, ігри- драматизації і т.д.)

 Сподіваємось, що  ми разом зможемо зробити процес виховання дітей більш досконалим  та ефективним

Ми повинні вірити в те, що в кожній дитині є найкраще і не сумніватися в тому, що рано чи пізно це найкраще проявиться!