Група "Пізнайко"

Група «Пізнайко»

group_title_cr-1

piznaiko-1

«Пізнайчата» завжди знаходяться в пошуку нових пригод, знань та умінь.

У цьому їм допомагає навчання за методикою Зайцева, яка вже традиційно застосовується Ольховською Л.В. при вихованні дошкільнят.

 

МЕТОДИКА ЗАЙЦЕВА

Якщо ви вирішили, що ранній розвиток ваших вихованців – це для вас, то ідеально для навчання дошкільнят підходять методики М.О. Зайцева. Суть математики за методикою «Стосчет Зайцева» полягає в тому, що дитині пропонують побачити відразу всі числа від 0 до 99, тобто всю сотню відразу. Причому все це представлено у вигляді стрункої системи, що демонструє не просто кількість, а й склад числа. Дитина одразу бачить, скільки десятків і одиниць становить кожне число, починає предметно відчувати кількість.

Об’єднати чотири образи числа – звуковий, кількісний, складовій і графічний (цифровий) – саме і є основним кроком.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДИКИ

Одна з основних переваг системи Зайцева перед іншими методиками раннього розвитку – вона дуже проста, легко  може бути застосована в умовах дошкільного закладу.

Вона  найкраща для переходу від ігрової діяльності до навчальної, задіює механізми впливу позитивних емоцій «самовідкриття» на засвоєння матеріалу.

Власне нічого і не треба. Слід зануритись у гру. Гра – це інтерес, ініціатива, власний вибір дитини, її боротьба в ігровій змагальній ситуації. Отже дитина не перевантажується, не стомлюється і тому безболісно адаптується до школи, поступово переходить від гри з навчальним змістом до навчання з ігровими моментами.

У неї не виникає стресу, оскільки вона завжди впевнена у  своїх знаннях.

Займаючись математикою в ігровій формі, дитині вдасться уникнути багатьох шкільних проблем:

  • по-перше, дитина звикне до занять, йому буде цікаво вчитися.
  • по-друге, мозок дитини буде готовий сприймати  інформацію, адже цьому він навчений ще з народження.
  • по-третє, у дитини в достатньому ступені сформуються вищі психічні функції, що дозволять  бути успішним у школі.

СВЯТО ОСЕНІ